Elin Wägner

Fritidsgården med det lilla extra.

Följ oss på instagram: @ewfritidsgard

Öppet
Måndag 09.15-15.00, After school 15.00-17.00
Tisdag 09.15 - 15.00
Onsdag 09.15 - 12.00
Torsdag 09.15 - 15.00
Fredag 09.15 - 14.30
Kvällsöppet på BG 18.00-22.00

Kontakt på Elin Wägner: 

Storgatan 50-52, Växjö. Tfn 0470-79 60 09

Fritidsledare:
Stephanie Pinto (föräldrarledig), stephanie.pinto@skola.vaxjo.se
Robin Wallberg, robin.wallberg@skola.vaxjo.se
Jessica Haraldsson (föräldrarledig), jessica.haraldsson@skola.vaxjo.se
Peter Bernesson, peter.bernesson@skola.vaxjo.se
Olle Hermansson, olle.hermansson@vaxjo.se
Malin Svensson, malin.svensson@vaxjo.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 11 februari 2020
Se och göra